Rady a návody

Přinášíme vám články, které vám pomohou.

Jsme odborníci na problematiku vysoušení zdiva, ať už z důvodu přílišné vlhkosti, havarijní události či jakékoliv jiné příčiny.
V tomto blogu nalezenete běžné problémy, které se vás mohou týkat.

blog-thumb

Jak snížit vlhkost v domě a bytě

V tomto článku se zabýváme situací, kdy pominulo nebezpečí působení vody, všechna voda byla vytřena nebo odčerpána a přichází na řadu vysoušení. V zásadě jsou dvě možnosti jak vysušit zasažené prostory.

Číst dál
blog-thumb

Vysoušení novostaveb

U většiny novostaveb, u kterých se během výstavby provádí některý z tzv. mokrých procesů, se neobejdeme bez vysoušení nadměrné vlhkosti.

Číst dál
blog-thumb

Vytopení bytu sousedy

Tento, v některých domácnostech poměrně častý folklór nám může znepříjemňovat život po dobu mnoha let. Pokud se totiž soused rozhodne zanedbávat své povinnosti, je někdy nutné domoci se práv a náhrad škod až soudním rozhodnutím.

Číst dál
blog-thumb

Vysoušení po povodni a záplavě

V případě větších živelních pohrom vždy platí, že nejprve je nutné zabezpečit vlastní zdraví, a poté až zachránit majetek. Co se týče prvních kroků při odklízení škod a vysoušení, poradíme vám v tomto článku.

Číst dál
blog-thumb

Havárie vody

Vodovodní havárie může zkomplikovat život nejednomu z nás. S touto situací bohužel často souvisí i rozsáhlé škody na majetku.

Číst dál