Ceník pronájmu vysoušečů/odvlhčovačů

Sinclair
Model Sinclair CFO 45-E
Výkon 45 l/den
Objem vodní nádrže 4 l
Cena za den 350 Kč
Záloha 5 000 Kč
Možnost napojit hadici do odpadu - nonstop provoz !
Jedná se o moderní vysoušeč/odvlhčovač se všemi dostupnými funkcemi, které zjednoduší vysoušení prostor. Ovládání je prostřednictvím elektronického panelu. Díky tomu lze nastavit požadovanou vlhkost vzduchu, načasovat dobu vysoušení, nastavit automatické vypnutí atd. Voda je odváděna do integrované nádržky s pojistkou proti přetečení, která stroj po naplnění automaticky vypne. Vysoušeč/odvlhčovač však lze připojit i na odtokovou hadici a zajistit tak nonstop provoz bez nutnosti obsluhy. Využití stroje je především v obytných prostorách. Hlučnost je zhruba 46 d při plném provozu. Je však možné zvolit např. přes noc nižší výkon a tím i nižší hlučnost. Vzhledem k nízké hmotnosti (18 kg) lze vysoušeč/odvlhčovač používat střídavě na několika místech.

Jak vysoušeč/odvlhčovač pracuje ?

Jedná se o kondenzační vysoušeče/odvlhčovače, které pracují na principu ochlazování horkého vzduchu. Vysoušeč/odvlhčovač nasaje horký vzduch (5-30°C) a ochladí jej. Vzhledem k tomu, že ochlazený vzduch nedokáže navázat tolik vzdušné vlhkosti, přebytečná voda odteče do připravené nádoby. Tímto jednoduchým postupem, je možné za den „vytáhnout“ z vlhkých prostor až 45 litrů.

Obsluha stroje

Jedná se o velmi jednoduché stroje na obsluhu. Ani nároky těchto strojů na okolní podmínky nejsou nijak speciální. Obsluha se ovládá jednoduše na přehledném elektronickém displeji. Lze zadat non-stop provoz, nebo přednastavit nejnižší vlhkost vzduchu, při které se vysoušeč/odvlhčovač sám vypne. Stroje pracují v teplotách 5 – 35 °C. Nabízíme také stroj AC- 45-E v ocelovém opláštění, vhodný pro využití na stavbách, např. při vysoušení novostaveb.

Dodržujte tyto pokyny

  • stroj musí být ve svislé poloze
  • přístroj ničím nezakrývejte
  • neblokujte přívod vzduchu
  • zajistěte stabilitu stroje
  • nepohybujte strojem během provozu
  • minimální vzdálenost od stěn je 50 cm

Jaká je spotřeba elektrické energie ?

Spotřeba elektrické energie závisí na typu stroje. Menší stroj Sencor s výkonem 30 litrů má udávanou spotřebu 550W, větší vysoušeč/odvlhčovač Sinclair s výkonem 45 litrů má deklarovanou spotřebu 800 W. Cena za kilowatt je závislá na vašem distributorovi, ale pohybuje se kolem 5 Kč.