Ceník pronájmu vysoušečů/odvlhčovačů

Acd 20
Model ACD-20-E
Výkon 20 l/den
Objem vodní nádrže 3 l
Cena za den 250 Kč
Záloha 3 000 Kč
Možnost napojit hadici do odpadu - nonstop provoz !
Jedná se o nový stroj rakouské výroby s elektronickým ovládáním a displejem. Díky tomu lze nastavit požadovanou vlhkost vzduchu, načasovat dobu vysoušení, nastavit automatické vypnutí a další funkce. Voda je odváděna do integrované nádržky s pojistkou proti přetečení, která stroj po naplnění automaticky vypne. Vysoušeč však lze připojit i na odtokovou hadici a zajistit tak nonstop provoz bez nutnosti obsluhy. Využití stroje je především v obytných prostorách. Hlučnost je zhruba 42 dB. Vzhledem k nízké hmotnosti (12 kg) lze vysoušeč/odvlhčovač používat střídavě na několika místech.
Model ACD-45-E
Výkon 45 l/den
Objem vodní nádrže 4.5 l
Cena za den 350 Kč
Záloha 5 000 Kč
Možnost napojit hadici do odpadu - nonstop provoz !
Jedná se o nový stroj rakouské výroby s elektronickým ovládáním a displejem. Díky tomu lze nastavit požadovanou vlhkost vzduchu, načasovat dobu vysoušení, nastavit automatické vypnutí. Voda je odváděna do integrované nádržky s pojistkou proti přetečení, která stroj po naplnění automaticky vypne. Vysoušeč/odvlhčovač však lze připojit i na odtokovou hadici a zajistit tak nonstop provoz bez nutnosti obsluhy. Stroj je koncipován tak, aby jej bylo možné použít jak v obytných prostorech, tak v průmyslových stavbách. Bytelnost stroje zajišťuje ocelová skříň.
Acd 45

Jak vysoušeč/odvlhčovač pracuje ?

Jedná se o kondenzační vysoušeče/odvlhčovače, které pracují na principu ochlazování horkého vzduchu. Vysoušeč/odvlhčovač nasaje horký vzduch (15-30°C) a ochladí jej. Vzhledem k tomu, že ochlazený vzduch nedokáže navázat tolik vzdušné vlhkosti, přebytečná voda odteče do připravené nádoby. Tímto jednoduchým postupem, je možné za den „vytáhnout“ z vlhkých prostor až 45 litrů.

Obsluha stroje

Jedná se o velmi jednoduché stroje na obsluhu. Ani nároky těchto strojů na okolní podmínky nejsou nijak speciální. Obsluha se ovládá jednoduše na přehledném elektronickém displeji. Lze zadat non-stop provoz, nebo přednastavit nejnižší vlhkost vzduchu, při které se vysoušeč/odvlhčovač sám vypne. Stroje pracují v teplotách 5 – 35 °C. Nabízíme také stroj AC- 45-E v ocelovém opláštění, vhodný pro využití na stavbách, např. při vysoušení novostaveb.

Dodržujte tyto pokyny

  • stroj musí být ve svislé poloze
  • přístroj ničím nezakrývejte
  • neblokujte přívod vzduchu
  • zajistěte stabilitu stroje
  • nepohybujte strojem během provozu
  • minimální vzdálenost od stěn je 50 cm

Jaká je spotřeba elektrické energie ?

Spotřeba elektrické energie závisí na typu stroje. Menší stroj s výkonem 20 litrů má udávanou spotřebu 450W, větší vysoušeč/odvlhčovač s výkonem 45 litrů má deklarovanou spotřebu 800 W. Cena za kilowatt je závislá na vašem distributorovi, ale pohybuje se kolem 5 Kč.